Binlerce Kez İyi Geceler

2014 yılında, dram türünde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Binlerce Kez İyi Geceler filminin yönetmen koltuğunda Norveçli yönetmen Eric Poppe oturuyor. Senaryo kısmında da projeye dahil olan yönetmenin dördüncü uzun metraj filmi sıfatını taşıyan Binlerce Kez İyi Geceler’in oyuncu kadrosunda Juliette Binoche, Nikolaj Coster-Waldau, Maria Doyle Kennedy, Chlo é Annett gibi isimler yer alıyor.
Orijinal adı A Thousand Times Goodnight olan İrlanda, Norveç ve İsveç ortak yapımı Binlerce Kez İyi Geceler filminin Türkiye distribütörlüğünü M3 üstlenirken, ülkedeki gösterim tarihi 28 Mart 2014 olarak belirlendi.
Meraklılarının heyecanla beklediği bu İskandinav filminin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse; film bir savaş fotoğrafçısının hayatından bir kesit sunuyor. İşi gereği sürekli tehlike altında bulunan ve oldukça yoğun bir tempoda çalışan Rebecca, ailesine ve kendi kişisel zevklerine ayıracak zaman bulamayan bir kadındır. Devam eden bu olumsuz durumdan rahatsız olan Rebecca’nın ailesi olaya müdahale etmek ister. Rebecca için endişelenen ailesinin yaptığı müdehaleler neticesinde Rebecca’nın artık bir seçim yapması gerekmektedir. Binlerce Kez İyi Geceler Rebecca’nın kişisel tercihlerini ve hayata dair bir takım seçimlerin işlendiği etkileyici bir film olacak gibi duruyor.