Blended

Blended, 2014 yılında izleyiciyle buluşacak olan Amerikan yapımı bir romantik komedi filmi olarak göze çarpıyor. Yönetmenliğini 48 yaşındaki Amerikalı yönetmen Frank Coraci’nin yaptığı filmin senaryo kısmı Ivan Menchell ve Clare Sara tarafından üstlenilmiş. Filmin başrollerinde daha önce 50 İlk Öpücük filminde de bir araya gelmiş olan, Drew Berrymore ve Adam Sandler karşımıza çıkıyor. Ayrıca filmde bu usta ikiliye Bella Thorne, Wendi McLendon Covey gibi oyuncular eşlik ediyor. Blended filmi, oldukça ses getiren ve 50 İlk Öpücük filmindeki başarılarıyla dikkat çeken Adam Sandler ve Drew Berrmore ikilisini biraraya getirerek izleyicinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Ayrı ayrı da romantik komedi alanının ustalarından olan oyuncular, Blended için iyi bir referans teşkil etmekte.
Türkiye dağıtımını Warner Bros Türkiye’nin yürüttüğü, romantik komedi tutkunları ve Sandler ile Berrymore hayranları tarafından merakla beklenen Blended, Türkiye’de 13 Haziran 2014 tarihinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Blended filminin konusuna kısaca değinirsek; orta yaşlarda ve boşanmış birer insan olan kahramanlarımız kötü bir ilk buluşma geçirirler ve ardından bir daha görüşmeme kararı alırlar. Fakat kader, birbirlerinden habersiz, çocuklarını eğlendirmek için götürdükleri tatil kampında onları yeniden biraraya getirir ve olaylar gelişir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir