Dumb and Dumber To

1994 yapımı Salak İle Avanak filminin ikincisi olan Dumb And Dumber To ilk filmden yaklaşık yirmi yıl sonra izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yirmi yıl geçmesine rağmen film kadrosunun mahafaza edilmesi şaşırtıcı bir anektod. Dumb and Dumber To filminin yönetmeni tıpkı ilk filmde olduğu gibi Bobby Farrelly ve Peter Farrelly kardeşler. İşin senaryo kısmında Farrelly kardeşlere Sean Anders, Mike Cerrone, John Morris, Bennet Yellin gibi isimler eşlik etmiş. İlk filmin başrolleri olan Jim Carrey ve Jeff Daniels bu filmde de başrolde. Meşhur ikiliye bu kez Laurie Holden, Angela Kerecz, Lauren Henneberg, Rob Riggle gibi isimler eşlik ediyor.
Yayınlandığı dönemde oldukça ses getiren ve birçok ödül kazanan Salak ve Avanak filminin hayranları ve tüm sinemaseverler tarafından merakla beklenen Amerikan yapımı Dumb and Dumber To filminin Türkiye dağıtımını Pinema üstleniyor. Sinemaseverlerin filmle buluşacağı tarih ise 21 Kasım 2014 olarak belirlendi.
2014 yılında izleyiciyle buluşacak komedi filmlerinden olan Dumb and Dumber To filminin konusuna kısaca değinmek gerekirse; ilk filmde herkesin beğenisini kazanan Lloyd Christmas ve Harry Dune karakterleri yine eğlenceli bir maceranın içindedir. İkilinin bu kez hedefi bir çocuğu bulmaktır. Bu çocuğun özelliği ise ikisinden birinin çocuğu olmasıdır. Ancak hangisinin çocuğu olduğunu bilmemektedirler. Çocuğu arama sebepleri ise birisinin yaşadığı böbrek sorunudur. Böbrek ihtiyacı hasıl olan kahramanlarımız ne yapıp edip çocuğu bulmalıdır. Çünkü ihtiyaç olan böbrek dokusu çocuk ile uygun olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir