Magic in the Moonlight

Amerikalı ünlü yönetmen Woddy Allen’ın hayranlarını heyecanlandıracak yeni filmi, 2014 yılında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 78 yaşındaki tecrübeli yönetmenin aynı zamanda senaryosunu da yazdığı Magic İn the Moonlight, komedi türünde, meşhur Woddy Allen mizahıyla karşımıza çıkıyor. En son 2011 yılında The King’s Speech filmindeki üstün performansıyla En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Colin Firth ve güzel aktris Emma Stone’un başrollerini paylaştığı Magic in the Moonlight, bu yılın komedi türündeki iddialı yapımlarından biri. Filmde, Colin Firth ve Emma Stone’a Marcia Gay Harden, Hamish Linklater, Jacki Weaver, Eileen Atkins gibi isimler eşlik ediyor.
Komedi ve dram unsurlarını içeren ve Woddy Allen hayranlarını oldukça heyecanlandıran ABD yapımı Magic in the Moonlight filminin, Türkiye distribütörü Pinema olurken gösterim tarihi 26 Eylül 2014 olarak belirlendi.
Merak konusu olan Magic in the Moonlight filminin içeriği hakkında pek bir bilgi verilmezken, Colin Firth ve Emma Stone’un hayat verdiği iki karakter arasında geçen aşk ilişkisine tanık olacağımızı biliyoruz. Film 1920 ve 1940’lı yıllarda geçiyor ve o dönemi her açıdan yansıtmaya çalışacak gibi görünüyor. Woddy Allen’ın kendine has mizahını da içinde barındıracağından şüphe duymadığımız filmi, tüm sinemaseverler gibi biz de merakla bekliyoruz.