Nymphomaniac (İtiraf)

Türkiye’de İtiraf ismi ile gösterime girecek olan Nymphomaniac filmi tüm dünyada dört gözle bekleniyor.   21 Mart 2014 tarihinde Türkiye’de gösterime görecek olan  film, çekimlerine başlandığından bu yana çarpıcı öyküsü ve görüntüleri ile merak uyandırıyor.

Bütün dünya tarafından dört gözle beklenen bu filmin yönetmeni son yıllarda çektiği aykırı filmler ile dikkatleri üzerine çeken Lars von Trier’dir.  Charlotte Gainsbourg ise filmin başrolü olan nemfomanyak Joe’ya hayat vermiştir. Gainsbourg’a eşlik eden diğer oyuncular ise Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater, Uma Thurman ve Willem Dafoe’dur.

Filmin konusu ise şu şekildedir;  Joe ( Charlotte Gainsbourg) nemfomani hastalığına maruzdur. Joe’nun 50 yaşıa gelinceye dek yaşadığı cinsel maceraları ele alınmaktadır.  Erotizm ile dramayı harmanlayarak seyircilere sunan yönetmen Lars von Trier’in bu çalışması yaklaşık olarak 2 senedir sinemaseverler tarafından dört gözle beklenmektedir.  9 Milyon Euro bütçeli olan film 21 Mart 2014 tarihinde sinemalarda gösterilecektir.

Nymphomaniac filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir