Rock The Kasbah

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Rock The Kasbah filmi, 2014 yılında vizyona girecek komedi, dram türündeki filmlerden biri. Filmin yönetmen koltuğunda, Yağmur Adam ve Kardeş Gibiydiler filmleriyle ün salmış oscar ödüllü Amerikalı yönetmen Barry Levinson oturuyor. Senaryosunu Mitch Glazer’in kaleme aldığı film seyir zevkinin yüksek olacağı konusunda şimdiden izleyciye güven veriyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çektiğini söylediğimiz filmin, oyuncu kadrosunda Bill Murray, Shia LaBeouf, Zooey Deschanel, Bruce Wills, Kate Hudson, Danny McBride gibi güçlü isimler yer alıyor.
Uzun bir zamandır beyaz perdeden uzak duran Bill Murray hayranlarının ve birçok sinemaseverin merakla beklediği Rock The Kasbah filminin Türkiye dağıtımı Pinema tarafından gerçekleştirilecek. Meraklılarının, Türkiye’de filmle buluşma tarihi ise 12 Aralık 2014 olarak belirlendi.
Rock The Kasbah Afganistan’da geçen bir öyküyü konu ediniyor. Kısaca konuya değinmek gerekirse; oldukça başarısız ve talihsiz bir müzik yapımcısının, turne için Afganistan’a gittikten sonra bir aksilik sonucu pasaportunu ve paralarını kaybetmesiyle film başlıyor. Çaresizce Afganistan’da mahsur kalan yapımcımıza talihin gülmesiyle, mükemmel bir sese sahip olan Afganistanlı bir kadınla tanışır. Bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyen yapımcı kadını yanına alarak Afganistan’ın başkenti Kabil’e doğru hareket eder. Amaçları Afganistan’ın yetenek yarışması olan Afghan Star’a katılarak ipi göğüslemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir