The Equalizer

Daha önce çekilmiş bir dizinin uyarlaması olan The Equalizer, oyuncu kadrosu ve yönetmeniyle sinemaseverlerde heyecan uyandıran bir film niteliği taşıyor. Aksiyon, dram ve gerilim öğelerini barındıran filmin yönetmen koltuğunda, Kral Arthur, Güneşin Gözyaşları ve Tetikçi gibi çok önemli projelere imza atmış bir isim olan Antoine Fuqua oturuyor. Filmin senaryosunu da Cehennem Melekleri: 2 filminin senaryosunda imzası bulunan Richard Wenk’in yazması sinemaseverleri heyecanlandıran bir diğer etmen olarak dikkat çekiyor. The Equalizer filminin oyuncu kadrosunda karşımıza, aksiyon filmlerinin piri niteliğindeki bir isim, Denzel Washington, güzelliğiyle dikkat çeken Chloe Gretz Moretz, Melissa Leo, Marton Csokas, Bill Pullman gibi isimler çıkıyor.
Colombia Pictures, Lionsgate ve Escape Artist ortak yapımcılığındaki, Amerikan yapımı The Equalizer filminin, Türkiye dağıtımını Warner Bros Türkiye üstlendi ve gösterim tarihi 26 Eylül 2014 olarak duyuruldu.
Kısaca The Equalizer filminin konusuna değinmek gerekirse; filmde, Boston’da sakin bir hayat süren eski bir ajan olan McNall’ın (Denzel Washington) genç bir kadını (Chloe Gretz Moretz) kurtarmaya çalışmasıyla Rus Gangsterlerle karşı karşıya gelmesi ve onlara karşı verdiği mücadeleye tanık olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir