Cehennem Melekleri: 3

Sylvester Stallone’un fikir babalığını yaptığı ve birbirinden ünlü oyuncuları bir araya getirdiği Cehennem Melekleri serisinin üçüncü filmi tüm sinemaseverler tarafından heyecanla bekleniyor. Sinemaseverlerin heyecanının dineceği yıl ise 2014. Serinin üçüncü filmi olan Cehennem Melekleri: 3’ün yönetmen koltuğunda bu kez Patrick Hughes oturuyor. İşin senaryo kısmında, tüm filmlerde imzası bulunan Sylvester Stallone, bu filmde de olayın içinde. Stallone’a bu kez Katrin Benedikt ve Creighton Rothenberger eşlik ediyor. Cehenenm Melekleri: 3’ün oyuncu kadrosu da tıpkı diğer Cehennem Melekleri’nde olduğu gibi dudak uçuklatan cinsten. Serinin ikinci filminde ana kadroda olan fakat bu filmde yer almayan isimler Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Chuck Norris. Bu oyuncuların yarattığı boşluk ise en az ayrılanlar kadar etkili isimler ile doldurulmuş. Kadroya yeni dahil olan isimler Mel Gibson, Harrison Ford, Antonio Banderas ve Wesley Snipes. Zaten mükemmel oyunculardan oluşan kadroya eklenen son isimlerle birlikte rüya takım şu isimlerden oluşuyor: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Lee, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Mel Gibson, Harrison Ford ve Arnold Schwarzenegger.
Millennium Films yapımcılığındaki filmin Türkiye distribütörü Medya Vizyon. Filmde yer alan oyuncuların hayranlarının ve tüm sinemaseverlerin merakla beklediği Cehennem Melekleri: 3 filminin Türkiye gösterim tarihi 15 Ağuston 2014 olarak belirlendi.
Dev aktörlerin Cehennem Melekleri: 3 filminde bize anlatacağı konuya kısaca değinmek gerekirse; ekibin kurucularından olan Conrad Stonebanks, artık silah ticaretiyle uğraşmaktadır. Ekip üyeleri ise bu durumdan rahatsızdır. Bu rahatsızlıktan haberdar olan Stonebanks ekibi dağıtmaya karar verir. Barney Ross ise buna önlem olarak ekibe yeni ve genç üyeler katmış ve tekniklerini geliştirmiştir. Filmde eski dostların mücadelelerine tanık olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir