Uluslararası Foto Digital Fuarı

2 yılda bir düzenlenen ve alanında Avrupa’nın en önemli ikinci fuarı olan Photo Digital, 2013 yılında 5. kez profesyonelleri buluşturdu. Ares Fuarcılık tarafından düzenlenen bu fuarda güçlü markaların pazara sunduğu ürün ve yenilikler ile önemli bir etkinlik oldu. Amatör ve profesyonel fotoğrafçı ve aksesuar üreticilerinin bir araya geldiği fuar dijital fotoğraf dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Fuar 160 katılımcı firma ve 35 bin ziyaretçi ile iş birliklerinin yapıldığı zirve olan bir platform oldu. Profesyonel kullanım için fotoğraf ürün ve malzemeleri tanıtımının yanı sıra ilk kez fotoğraf teknolojilerine dair gelişmeler de sergilendi. Üretimi Türklere ait olan ve kameradan bilgisayara titreşimsiz ses kaydı yapan sine vizyon sistemi adlı ürün büyük ilgi gördü.

Bu sene de 2-5 Nisan 2015 tarihleri arasında 6. kez uzmanları bir araya getirecek olan fuar yine Ares Fuarcılık tarafından organize edildi. Bu fuar etkinliği pazarın yeni mağazaların tanıtılacağı ve fotoğraf malzeme stantlarının açılacağı günü bekliyor. Ziyaretçi olarak katılmak için resmi web sitesi üzerinden online olarak davetiye talep edebilirsiniz. Fuara ulaşım seçeneklerini yine web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.