CMT Mt8000 El Terminali Fiyatı

Günümüzde teknolojilerin gelişmesi ile birlikte el terminalleri de büyük bir etki alanına sahip olmaya başlamıştır. İşletmeniz için mal kabul, sevkiyat ve sayım işlemlerinizi bu cihazlar ile verimli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında daha verimli bir iş süreci için çözümler sunan bu cihazlar iş akışınızı da olumlu yönde etkilemektedir. Bu sayede daha iyi bir sürece sahip olacaksınız. Performanslı ve şık tasarımı ile sayım işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireniz mümkün olmaktadır. Kullanabilirlik açışından da ideal çözümler sunan bu cihaz sizler her kullanıcıya hitap eden bir yapıda olmaktadır. Microsoft tabanlı işletim sistemi ile performanslı bir yapıya sahip olmaktadır.

Cihaz mobil yönüyle çok güzel çözümler bulunmaktadır. Bluetooht,Scanner gibi özelliklere sahip olan bu cihazda 1 GHZ gibi bir hıza sahip olmaktadır. Buda bu cihazlar için gayet iyi bir hız olmaktadır. Fiziksel olarak 250 gr. Ağırlığında olan bu cihaz 3G ve A-Gps desteği de vermektedir. Cihaza birde 5 MP kalitede olan bir kamera entegre edilmiş. Saha araştırmaları bu sayede daha verimli bir şekilde yapılacaktır. Cihaz mobil yönden çok yönlülük sağlamaktadır ki wifi bağlantıları bile bulunmaktadır. Dayanıklılık konusunda da iyi çözümler sunmaktadır. 1.5 metre yükseklikten betona düştüğünde bile herhangi bir zarar görmemektedir. Şık dayanıklı ve hafif bir yapıya sahip olan cihaz kolayca kullanılması ile de dikkat çekmektedir. Yazılımsal ve donanımsal destek en ideal bir şekilde bu cihazda bulunmaktadır.

-20 derece ile 55 derece arasında ki sıcaklık değerlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İşlemcisi ise Samsung S5PV210 olmaktadır. 256 MB ram desteği ve 1 GB rom desteği sunmaktadır. Micro Sd’si de bulunan bu cihazda mobil keyif sürebilirsiniz.

Fiyat Bilgisi İçin : http://www.panetiket.com/cmt-attis-mt8000.htm