Nuh: Büyük Tufan (Noah)

Sinemaseverler, orijinal adı Noah olan filmin yönetmen koltuğunda oturan ismi gördüğünde büyük bir heyecana kapılıyor. Darren Aronofsky. Kariyerindeki tüm filmlerle ses getiren yönetmenimiz izleyiciye büyük bir güven veriyor. Aronofsky’ın röportajlarda filmi izleyen izleyicileri fantastik bir dünya beklediğini söylemesi, akıllara Kaynak filmini getiriyor ve beklenti bir üst seviyeye çıkıyor. Darren Aronofsky’ın senaryo kısmında da işe dahil olduğu filmin oyuncu kadrosu ise başka bir heyecan kaynağı. Başrolde Oscar’lı Russell Crowe bulunuyor ve kendisine Anthony Hopkins ve güzel aktrisler Jennifer Connelly ile Emma Watson eşlik ediyor.
Kutsal kitaplarda geçen Nuh Tufanı’nı konu alan Nuh:Büyük Tufan filmi, Tanrı tarafından görevlendirilen Nuh peygamberin (Russell Crowe) büyük bir gemi yaparak insanlığın devamını sağlamasını konu ediniyor.
2014 yılında en çok ses getirmesi beklenen filmlerin başında gelen ABD yapımı Nuh:Büyük Tufan filminin Türkiye gösterimi ABD gösteriminden bir hafta sonra 3 Nisan 2014’de yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir