Teenage Mutant Ninja Turtles

Meşhur Ninja Kaplumbağalar efsanesinin sinemaya taşınan beşinci versiyonu niteliğindeki Teenage Mutant Ninja Turtles filminin yönetmen koltuğunda, Teksas Katliamı: Başlangıç, Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı ve Titanların Öfkesi gibi filmlere imza atmış, ünlü Güney Afrikalı yönetmen Jonathan Liebesman oturuyor. Senaryosunu Josh Appelbaum ve Andre Nemec’in yazdığı Amerikan yapımı film, aksiyon ve macera türünde, 2014 yılında izleyicisiyle buluşacak.
Türkiye dağıtımını UIP Türkiye’nin üstlendiği Teenage Mutant Ninja Turtles filminin oyuncu kadrosunda, Trasformers serisiyle üne kavuşan güzel aktris Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Alan Ritchson gibi isimler yer alıyor. Merakla beklenen filmin Türkiye vizyon tarihi ise 22 Ağustos 2014.
Teenage Mutant Ninja Turtles filminin konusuna kısaca değinmek gerekirse; uzaylılar tarafından, dünyanın istilası esnasında yanlışlıkla bırakılan 4 ninja kaplumbağası yumurtasından çıkan savaşçı kaplumbağalar, uzaylılara karşı verilen savaşın baş aktörleri konumuna geliyor. İnsanlığın ve dünyanın umudu niteliğideki ninja kaplumbağalarımız üstün özellikleri sayesinde uzaylılar karşısında etkili bir mücadeleye girişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir