The Interview

Yönetmenliğini, Kanadalı yönetmenler Evan Goldberg ve Seth Rogen’in yaptığı The Interwiev 2014 yılının aksiyon ve komedi türünde izleyiciyle buluşacak olan filmlerinden biri. Filmin senaryosunda da Kanadalı yönetmenlerin imzası bulunuyor. İlginç konusuyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosunda kariyerinde Örümcek Adam, 127 Saat, Maymunlar Cehennemi: Başlangıç gibi birçok film bulunan oyuncu, senarist, yapımcı ve yönetmen James Franco, filmin yönetmenlerinden olan Seth Rogen, Lizzy Caplan, Randall Park, Diana Bank gibi isimler yer alıyor.
Türkiye distribütörü Warner Bros Türkiye olan ABD yapımı The Interwiev filminin meraklı izleyicileriyle buluşma tarihi 31 Ekim 2014 olarak belirlendi.
Kısaca The Interwiev’in konusuna değinirsek; piyasaya yeni giriş yapmış olan bir yapımcı ve sunucu başarılı bir talk show programını yürütmektedirler. Oldukça iyi giden programlarına rağmen henüz televizyon dünyasına tam hakim olamamışlardır. Bu sektörde dönen oyunlardan, kumpaslardan ve geleneklerden pek haberi olmayan acemi televizyoncularımızı bir takım kötü sürprizler beklemektedir. Kendileri için yapılan kötü planlardan haberdar olamayan bu ikili, Kuzey Kore’nin diktatör liderine karşı düzenlenecek bir suikastin komplosuyla karşı karşıya kalarak, mücadele etmek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir