The Judge

Şangay Şovalyeleri filminden hatırladığımız yönetmen David Dobkin yönetmenliğinde, dram türünde, Amerikan yapımı bir film olan The Judge, sıcak atmosferiyle izleyiciyi etkllemeyi amaçlıyor. Senaryosu Bill Dubuque tarafından yazılan filmin oyuncu kadrosu iddialı. Başrolde karşımıza kendine has mizahıyla gönüllere taht kurmuş, karizmatik ve dünyaca ünlü aktör Robert Downey Jr.’ın çıktığı filmde, başrolde ki Robert Downey Jr.’a Vera Farmiga, Leighton Meester, Vincent D’Onofrio, Melissa Leo ve Robert Duvall gibi isimler eşlik ediyor
Robert Downey Jr hayranlarının merakla beklediği The Judge filminin yapımcılığını Bruce Berman, David Dobkin, Susan Downey, Robert Downey Jr., David Gambino gibi isimler üstlenirken, filmin müzikleri Thomas Newman imzası taşıyor. Türkiye dağıtımı Warner Bros Türkiye tarafından yürütülecek olan filmin seyirciyle buluşma tarihi 17 Ekim 2014 olarak belirlendi.
The Judge filminde karşılaşacağımız konuya değinmek gerekirse; annesini kaybeden ve cenazesine katılmak için yıllar sonra ilk kez doğup büyüdüğü topraklara dönen avukat Hank Palmer (Robert Downey Jr.) bir süre sonra annesinin normal yollardan ölmediğini, cinayete kurban gittiğini öğrenir. Olayı biraz araştıran Palmer’i tüm ipuçları babası Joseph Palmer’a götürür. Joseph Palmer yıllar önce eşinden ayrılmış şimdilerde ise alzheimer hastası olan eski bir yargıçtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir