X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

Orijinal adı X-Men: Days of Future Past olan, X-Men serisinin son filmi X-Men: Geçmiş Günler Gelecek, serinin takipçileri için büyük bir heyecan kaynağı. 2014 yılında vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda, X-Men serisindeki üç filmin yönetmenliğini yapan Bryan Singer oturuyor. Bu da hem serinin hayranlarına hem de tüm sinemaseverlere güven aşılıyor. Aksiyon türündeki X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin oyuncu kadrosu da serinin hayranlarını mutlu edecek cinsten. Filmde hemen hemen serinin tüm karakterleri bir araya gelmiş. Hugh Jackman, Michael Fassbender, Jennifer Lawrance, James McAvoy, Anna Paquin, Halle Berry, Ian McKellen, Patrick Stewart’a ilaveten son zamanlarda Game of Thrones dizisiyle, dünya çapında üne kavuşan Peter Dinklage de kadroya dahil olmuş.
Bu oyuncuları bir arada görmek çok zorken, X-Men gibi bir filmde bir arada görmek çok güzel bir fırsat. Bu fırsatı değerlendirmek için sabırsızlanan sinemaseverler biraz beklemek zorunda. Senaryosunu X-Men: Son Direniş filminin de senaryosunda imzası bulunan Simon Kinberg’in yazdığı ABD yapımı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin Türkiye vizyon tarihi 23 Mayıs 2014.
Filmin konusuna kısaca değinmek gerekirse; X Men Wolverine (Hugh Jackman), yeryüzünde yaşayan tüm canlıların kaderini belirleyecek büyük bir olaya müdahale etmek için zamanda yolculuk yapmak zorunda kalır. Bu zorlu görevde, Wolverine’i ve onunla birlikte bizi birçok macera beklemektedir.